Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Amerika Dil Okulları > Las Vegas Dil Okulları > FLS International – Las Vegas Institute
FLS International – Las Vegas Institute

FLS International – Las Vegas Institute Hakkında

FLS, 1986 yılından beri ABD’de öğrencilerine kaliteli dil eğitimi imkanı sunan bir dil okuludur. FLS International programları, her seviyedeki öğrencinin ihtiyacını en doğru bir biçimde karşılayabilmek adına çok çeşitli bir portfolyoda sunulmaktadır.

Las Vegas, Nevada Eyaleti’nin en büyük ve en canlı şehridir. FLS Las Vegas kampusu şehir merkezinde, Las Vegas Strip’e sadece birkaç mil uzaklıktadır. Kampüste öğrencilerin hizmetine sunulmuş bilgisayar laboratuarı, öğrenci salonu, mutfak ve çalışma odaları bulunmaktadır. Popüler restoranlara, alış veriş dükkanlarına yürüme mesafesindedir. Okuldan şehrin birçok yerine ulaşım oldukça kolaydır.

FLS Las Vegas Intitute genel İngilizce kursları haftada 20 ve 30 ders olarak sunulmaktadır. Dersler öğrencilerin gramer, okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerini geliştirmeye yöneliktir. 9 seviyede sınıf açılmaktadır.

Öğrenciler FLS Las Vegas Institute’de Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve EILTS Hazırlık Kurslarına katılabilirler.

FLS International Dil Okulu’nun ABD’deki diğer okulları;
FLS International – Tennessee Tech University
FLS International – Boston Commons
FLS International – Citrus College

 

Amerika Dil Okulları Fiyat Listeleri için tıklayınız.

FLS International – Las Vegas Institute hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
Las Vegas Dil Okulları
» FLS International – Las Vegas Institute
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim