Bugün 13 Kasım 2019 Çarşamba Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Amerika Dil Okulları > Miami Dil Okulları > Embassy English - Fort Lauderdale
Embassy English - Fort Lauderdale

Embassy English - Fort Lauderdale Hakkında

Embassy English, 30 yıldır Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ana dili İngilizce olan ülkelerde eğitim vermektedir. Eğitim standartları ve kalitesiyle ACCET, NYSED (New York State Education Department), NYESA (New York English Schools Association), National PONSI (National Program on Non-Collegiate Sponsored Instruction) üyesidir. Embassy English okullarında son derece modern dizayn edilmiş binaları ve sınıfları ile rahat bir çalışma ortamı sunulmaktadır. ‘ Akıllı Tahta’ teknolojisi, dayanaklı kitap ve materyalleri ve son model bilgisayar teknolojisi ile düzenlenmiş çalışma ortamları sayesinde, öğrenciler daha verimli bir çalışma ortamında eğitim almaktadırlar.

Florida Eyaletine bağlı Fort Lauderdale’da şehir palmiye ağaçlarıyla süslü, üzerinde botların yüzdüğü kanallardan oluşmaktadır, bu sebeple Amerika’nın Venediği olarak da bilinmektedir. Embassy English Fort Lauderdale, Embassy okulları arasında tatil yaparken dil öğrenilebilecek bir bölgede seçilmiştir. Her mevsim sıcak ve tropikal havası ile dinlenmek, eğlenceli vakit geçirmek ve İngilizce öğrenmek isteyenler için harika bir seçenek oluşturmaktadır. Okul binası tüm Embassy okulları gibi modern ve teknolojik donanımlıdır. Ayrıca merkezde bir de Universite Danışmanlık Merkezi bulunmaktadır.
Öğrenciler yıl boyunca Embassy English Fort Lauderdale’da Genel İngilizce Programlarının yanı sıra İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık Kursları, Akademik Semester ve Yıl Programları ve Bire-bir İngilizce Derskerşbe katılabilirler.

Öğrencilerin konaklaması yıl boyunca Yurtlarda ve Aile Yanında sağlanmaktadır. Fort Lauderdale öğrenci yurdu Miami Sahillerine yürüme mesafesinde olup, bir de havuzu bulunmaktadır. Ayrıca her odada klima, buz dolabı ve banyo bulunmaktadır. Odalar Tek ya da Çift Kişiliktir. Aile yanı konaklamalar Yarım Pansiyon olup, tek ya da çift kişilik konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

Embassy English ‘in ABD’deki diğer okulları
Embassy English – Los Angeles
Embassy English - Boston
Embassy English – San Diego
Embassy English – San Francisco
Embassy English – New York

 

Amerika Dil Okulları Fiyat Listeleri için tıklayınız.

Embassy English - Fort Lauderdale hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
Miami Dil Okulları
» Embassy English - Fort Lauderdale
» LAL Dil Okulları - Fort Lauderdale
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim