Bugün 15 Aralık 2019 Pazar Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Yurtdışı Futbol Okulları
FUTBOL OKULU
Warminster Academy Yaz okulu
Warminster Academy / Elit Futbol

Tarih: 7 Temmuz – 11 Ağustos 2019
Yaş Aralığı : 9-17
Konum : Warminster, Wiltshire

1707 yılında kurulan Warminster, Bath'ın ve Salisbury'nin yakınında, kırsalın kalbinde yer alan İngiltere'nin Güneybatısındaki önde gelen bağımsız yatılı okullardan biridir. Okul, modern sınıflar, büyük bir spor salonu, tenis ve squash kortları ve açık ısıtmalı yüzme havuzu ile mükemmel tesis içi olanaklara sahiptir. İngiliz mirasının gerçek tadını almak ve kırsal ve pitoresk alanları keşfetmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir.

Konaklama: Öğrenciler çoğunlukla ikili, üçlü ve dört kişilik odalardan oluşan altı adet benzersiz pansiyonda kalmaktadırlar. Tüm yemekler geniş bir yelpazede sağlıklı ve besleyici yemekler sunan geniş yemek salonunda sunulmaktadır.

ELİT FUTBOL PROGRAMI: Tamamı İngiliz Futbol Federasyonu üyesi profesyonel koçlar tarafından verilen bu programda öğrenciler, şut atma, defans, top sürme, pas atma, ekip çalışması, atak yapma, serbest vuruş ve korner vuruşu gibi tüm futbol becerilerine yönelik eğitim alırlar. Bu programa her seviyede öğrenci kabul edilmektedir. Kamp süresince bazı haftalarda, İngiliz öğrencilerin de katıldığı bu programda öğrenciler, yerel İngiliz öğrencilerle maç yapma şansına da sahip olabilirler.

Eğitim: Öğrenciler, ilgi çekici müfredatımızı ve ileri teknolojimizi kullanarak İngilizce öğrenecekler. Tüm öğrencilerin İngilizce'yi mümkün olduğunca kullanabilmeleri için ilgi çekici ve dinamik bir sınıf sağlamak amacıyla sınıflardaki teknoloji ve etkileşimli yazı tahtalarının kullanımını en üst düzeye çıkardık. Odak, dil becerileri ve proje çalışması üzerinde olacaktır. Sınıflarımız çok dillidir, bu yüzden öğrenciler anlaşılabilmek için İngilizce kullanmalıdır.

Açık hava aktiviteleri: Bu kurs süresince, öğrenciler, deneyimli ve kaliteli eğitmenlerin desteğiyle ve yardımlarıyla nefes kesen ormanlık alanda gerçekleştirilecek dört heyecan verici aktivitenin tadını çıkaracaklar.

Okçuluk: 10 metrelik bir mesafeden bir yayın tutulması, yüklenmesi, kontrol edilmesi ve çekilmesi

Bushcraft: ateş açma, ağaç oymacılığı ve açık ateşte pişirme, ayrıca vahşi yaşamda hayatta kalma oranını artırmak için diğer aktiviteler

Kano: Bir gölde hareketi ve hızı kontrol etmek için farklı vuruşları öğrenmek

Tırmanma:
ekipmana, güvenlik kurallarına ve tekniklerine aşina olmak


FCV International Football Academy
Futbol Programı (BTEC Level 3)

Hakkında: FCV Uluslararası Futbol Akademisi, İngiltere'nin ilk özel futbol akademisidir ve 16 yaş ve üstü futbolcular için akademik futbol dersleri vermektedir. Sunduğumuz kurslar bir haftadan üç yıla kadar değişiyor ve birinci sınıf eğitimle uzman futbol eğitimini birleştiriyor. Akademinin önceki öğrencileri arasında İngiltere, Avrupa, Amerika ve kendi ülkelerinin milli futbol takımlarında yer almış olanlar bulunmaktadır. Eğer siz veya oğlunuzun oyunu profesyonelce oynama yeteneğine sahip olduğuna inanıyorsanız, FCV Uluslararası Futbol Akademisi'ne katılmak hayatının en önemli ve en iyi kararı olabilir.

Konum: FCV International Football Academy, kırsal Lincolnshire'da resmedilmeye değer bir taş şehir olan Stamford'da bulunur.

Olanaklar: FCV, dünyaca ünlü merkez Loughborough College tarafından sunulan popular BTEC Spor Çalışmaları kursunu da içeren bir dizi eğitim kursu sunmaktadır. Dahası, Akademi İngilizce Dili, A-Seviyeleri ve Dereceleri dersleri için olanak sağlayacak donanıma sahiptir.

Konaklama: Akademi'de bulunan yüksek kaliteli konaklama birimleri, en-suite odalar, çalışma alanları, oyun odaları ve tesis bünyesindeki mutfağa sahiptir. Konaklama birimleri yüksek düzeyde denetlenmekte ve profesyonel bir futbol kulübü standartlarında işletilmekte olup, ilgili niteliklere sahip donanımlı personel bulunmaktadır.

Diğer aktiviteler:
FCV, öğrencilere seminerler, çalıştaylar, futbol maçlarına ziyaretler, futboldaki büyük isimlerden bazıları dahil olmak üzere konuk konuşmacılar, akşam eğlenceleri, takım oluşturma egzersizleri ve sadece sizin yararınıza olacak diğer pek çok etkinlik sunmaktadır.

DERSLER

Kısa Süreli Futbol Kursu

Hakkında:
Kısa süreli kurslar, İngiltere'den ve yurtdışından 16-21 yaş arası futbolcular için yoğun futbol koçluğu ve antrenman sunuyor. Maç Analizi, Performans Analizi ve Antrenör tavsiyesi de sunuyor. Kısa Kurslar haftalıktır ve kaldıkları hafta için ödeme yaparlar.

Olanaklar:
• The Borderville Spor Kompleksi'nde en kaliteli futbol eğitimi
• UEFA ‘A’ koçları ile birinci sınıf futbol koçluğu programları ve profesyonel oyun menajerleri tarafından tavsiyeler
• Pazartesi – Cumartesi arası yoğun futbol eğitim programı
• Fizyoterapi ve spor yaralanması kapsaması
• Günde 3 öğün ile tam pansiyon konaklama
• Oyunlara ve antrenmanlara ulaşım

Tarih : 06 Ocak 2019 – 05 Nisan 2019
23 Nisan 2019 – 24 Mayıs 2019
Ücret : Haftalık £699

Tam Zamanlı Futbol Programı

Hakkında:
Akademi futbol takımı FCV Stamford, Ulusal Ligi U19 Gençlik İttifakı, British Colleges U19 Ligi ve Midland Football U21 Ligi'nde ve aynı zamanda FA yerel turnuvaları için yarışan bir FA Charter Standard Club'tır. Akademinin yoğun eğitim programı, birey oyununu geliştirmek için tasarlanmıştır. Eğitim oturumlarımız ve maçlarımız, tecrübeli eski profesyonel oyuncular ve yöneticiler de dahil olmak üzere, yüksek nitelikli UEFA A antrenörleri tarafından yönetilmektedir. Seanslar, bireysel tekniğin, taktik farkındalığın geliştirilmesine ve oyunun anlaşılmasına odaklanır.

Olanaklar:
• Eski profesyonel futbolcular ve yöneticilerle konuk konuşmacılar.
• FIFA onaylı Oyuncu Acenteleri ile sözleşmelerle ilgili oturumlar.
• UEFA'nın kalifiye antrenörlerinden uzman koçluk seansları
• UEFA'nın kalifiye antrenörlerinden uzman kaleci seansları.
• Maçların ve maç sonrası analizlerin filme alınması
• Yoga dahil nitelikli eğitmenler ile özel güç ve iklimlendirme seansları.
• Rhino’nun Elite güç ve kondisyon spor salonuna üyelik.
• Fizyoterapi seansları ve ilk yardım eğitimi.
• Beslenme, sağlık ve yaşam tarzı tavsiyeleri.
• Takım kurma faaliyetleri.
• Medya eğitimi.

Ücret
Uluslararası Öğrenciler için

£22,995 (BTEC Level 3) £28,995 (English Language) £29,995 (Degree Course) – Bir yıl için

Gündüz Öğrencileri için
£8,995 (BTEC Level 3) £14,995 (English Language) £15,995 (Degree Course) - Bir yıl için
Bilgi İstek Formu
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim