Bugün 15 Aralık 2019 Pazar Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Mesleki İngilizce Programları
Mesleki İngilizce Programları

Aşçılık

Linguaviva Floransa
1976 yılında Floransa’da uluslararası öğrencilere İtalyanca öğretmek, İtalyan kültürünü tanıtmak ve İtalya’yı tecrübe etmeyi cesaretlendirmek amacıyla kuruldu. Merkezi konumdaki okul ana tren istasyonunun hemen yanında, sakin bir caddede yer alır. Linguaviva, İtalyan yaşam tarzının dünya çapında kabul gören değerlerini tanıtmaktadır: yaratıcılık ve buluşculuk, gelenek ve yenilik, insan ilişkilerinin sıcaklığı ve yaşamın tadı. Floransa şubesinde İtalyanca programlarının yanı sıra aşçılık, iç dekorasyon, moda vb. gibi ilgi alanlarına yönelik mesleki kurslar da verilmektedir.Italian Chef Academy Roma

İtalyan Aşçı Akademisi'nin misyonu, öğrencilerinin prestijli restoranlarda mükemmel eğitim yolları ve çıraklıklarla iş dünyasına girişini kolaylaştırmaktır. Zengin içerikli mesleki eğitim programı boyunca, okul öğrencilerine hedeflerine giden yolda tatmin olacakları kişisel eğitim yolları sunar.

Profesyonel Şeflik (4 modül halinde alınabilir), Profesyonel Pastacılık (4 modül halinde alınabilir), Mutfak Sanatları, Dil Eğitimi, Şarap ve Zeytinyağı Tadım, Sağlıklı Yemekler okulda sunulan programlardır.
Havacılık İngilizcesi

LAL- Fort Lauderdale, Amerika
Kurs, bir pilot veya hava trafik kontrolörü (ATC) iseniz, ihtiyacınız olan iletişim becerileri yelpazesinde kapsamlı bir temel sunar. Her şeyden önce, hem standart radyotelonik ifadeleri hem de İngilizce'yi yansıtan, hem rutin hem de rutin olmayan durumlarda pilot-ATC etkileşimlerine odaklanır. Bu dersi yenilikçi güvenlik ilkesiyle sektördeki en iyi uygulamaları yansıtan gerçek olaylara dayalı ders materyali kullanarak işleyeceksiniz.

Neden LAL?
• Bu programı sunan Güney Florida'daki tek dil okuludur.
• Uçuş okullarına off-site gezileri dahil eder.
• En üst düzey uçuş simülatörüyle donatılmış, havacılık İngilizcesi öğrencileri için özel bir havacılık salonu sağlar.
• Gerçek hayat ve sanal gerçeklik koşullarını uygulamanıza izin verir.
• Havacılık endüstrisi ile ilgili çeşitli durumlarda etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurabileceksiniz.International House Newcastle, İngiltere
International House Newcastle ,1978 yılından bu yana, öğrenci kentinin kalbinde yer alan, İngilizce dil kursları ve öğretmen eğitimi veren bir İngilizce dil okuludur.Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO), havacılık endüstrisi personelinin ICAO 4. seviyesinde veya daha yukarısında bir İngilizce standardına sahip olmasını gerektirir. Bu ELPAC Havacılık İngilizcesi ile akredite edilmiş sınıflar, genel İngilizce becerilerini, havacılık endüstrisi bağlamlarında İngilizce'de dinleme ve konuşma becerisini geliştirmeye odaklanmıştır. (Minimum yaş 16)
Hemşirelik

International House Cape Town, Güney Afrika
Hemşirelik ve Sağlık için İngilizce sağlık uzmanları için iletişim becerileri ve İngiliz dili bilgisini geliştirmek için tasarlanmıştır. Dinleme ve konuşma üzerinde durularak, ders, hasta kabulü, tıbbi örnekler, hasta devri, postoperatif değerlendirme ve taburculuk planlaması gibi temel hemşirelik alanlarını kapsar. Bu ders, günlük hasta bakımı ve sağlık senaryolarına dayanan özgün görevlere ve faaliyetlere odaklanmaktadır. Kurs ayrıca, hemşirelik teknolojisindeki son gelişmelere odaklanan çevrimiçi aktivitelere de sahiptir.
Uçuş Ekibi İngilizcesi

LAL- Fort Lauderdale, Amerika
Dünyanın her yerine seyahat eden bir uçuş görevlisi olarak kendinizi hayal ediyor musunuz? Zaten bir havayolu şirketi için çalışıyor musunuz? Cevap bunlardan herhangi biri için evet ise, bu sizin için bir derstir. Bu kurs, yerde veya havada İngilizce kullanması gereken mevcut veya muhtemel uçuş görevlisi veya kabin servis personeli için uygundur. Ders, kabin ekibi ortamı için Genel İngilizce ve İngilizce'yi kapsamaktadır.

Ortaya çıkabilecek tüm durumları ele almaya tamamen hazır olacaksınız.
Etkili problem çözme tekniklerini öğreneceksiniz.
İngilizce'de etkili bir şekilde iletişim kurabileceksiniz.

Neden LAL?
• Aircrew eğitim merkezleri ile birkaç ortaklığımız var.
• Daha kişiselleştirilmiş dikkati sağlamak için küçük gruplar sunuyoruz.
• Hazırlanmanıza yardımcı olmak için iş görüşmelerini simüle ediyoruz.
• Pratik yapabilmeniz için gerçek yaşam durumlarını kullanıyoruz.
• LAL Advantage çevrimiçi öğrenme platformu ile ek ücret ödemeden, gelmeden önce, kurs sırasında ve ayrıldıktan sonraki 3 ay boyunca öğrenmeye devam etmenizi sağlıyoruz.
Hukuk

Cambridge Law Studio, Hukuk ingilizcesi Plus, Cambridge
Cambridge Law Studio, yasal İngilizce'de dünyanın en güvenilir ve başarılı eğitim sağlayıcılarından biridir.Yirminci yüzyılın sonlarında kurulmuş ve Uluslararası İngiltere ve Galler Hukuk Derneği üyesidir. Uluslararası Üniversiteler Akreditasyon Servisi tarafından akredite edilmiş bir okuldur. Okul, önde gelen birçok ticari hukuk firmasından uluslararası hukukçular için İngilizce destek kursları düzenlemiş öğretmenlerle ve ayrıca Sony Ericsson ve Daimler Chrysler gibi şirketlerden avukatlarla çalışmaktadır.
Liderlik ve Yönetim

Galway Cultural Institute, Liderlik ve Yönetim Sertifikası, Galway, İrlanda
Liderlik ve Yönetim programında özel olarak hazırlanmış sertifikamız, uluslararası bir ortamda ticari sunumlar yaparken ve toplantılar organize eder ve yürütürken İngilizce’ye ihtiyacı olan iş geliştirme profesyonellerine destek sağlar. 3 haftalık yaz kursumuz uzmanlık alanlarında beceriye ihtiyaç duyan adaylar için ideal bir seçenektir.
Öğretmenlik Eğitimi, CELTA ve DELTA

International House, CELTA Öğretmen Eğitim Programı, Newcastle, İngiltere

CELTA öğretmen eğitim kursu, dünya çapında hemen hemen tüm TEFL ve TESOL İngilizce dil öğretim kurumları tarafından tanınmaktadır ve sertifika, dünyadaki türünün en saygın olanıdır. Mesleğe giriş için en uygun ilk adımdır. En az 18, genellikle 20 yaş ve üzeri içindir. Bu kurs,daha önceden çok az İngilizce öğretmenlik bilgisine sahip ya da hiç sahip olmayan adaylar için uygun olan bir kurstur. Aynı zamanda öğretmenlik deneyimi olan ancak çok az resmi öğretmen eğitimi almış öğretmenler için de uygundur. International House Newcastle, Kuzey Doğu İngiltere’deki birkaç CELTA merkezinden biridir.
ATC, Öğretmen Eğitim programı, Dublin, İrlanda
ATC 1973 yılında kuruldu ve o zamandan beri dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için Kaliteli İngilizce Dil programları sağlıyor. Farklı yaş ve seviyedeki öğrenciler için İngilizce kursları sunuyoruz. Bunların hepsii İrlanda'da İngilizce Öğretmenliği için Kalite ve Nitelikler İrlanda (ELT) ve İngiltere British Council tarafından onaylanmıştır.ATC, İngilizce anadil konuşucularına ve anadil konuşucusu olmayanlar için eğitim programları sunar. Anadil konuşucusu olmayan öğrenciler, çocuklar için İngilizce öğretmenliği eğitimi ve ortaokul öğretmenliği eğitimi programlarını seçebilirler.
LAL, CELTA, Malta ve Torbay, İngiltere
Dünyaca tanınan bir sertifika programıdır olan CELTA’nın açılımı Certificate in English Languag Teaching to Adults’tır. İngilizce öğretme konusunda çok az tecrübesi olan veya tecrübesiz olanlar için uygundur bir programdır. İngilizce öğretmek için gerekli olan temel becerileri, bilgi ve teknikleri, sınıfta kendinize güveninizi arttırmayı hedefler. Bu program, kariyer değişikliği yapmak isteyenler, dünyanın büyüleyici yerlerinde yaşamak ve çalışmak isteyeler için uygundur. Dünya çapında binlerce insan, heyecan verici İngilizce dil öğretme olanakları dünyasının kapılarını açmak için her yıl CELTA'yı seçiyor.International House, Delta, Londra, İngiltere
1953’te İspanya’da kurulmuş olan International House ve 1959’da Londra’daki şubesini açmıştır. Uzun yıllardır İngilizce dil eğitiminde güvenilir kurumlardan biri olarak faaliyet gösteren okulun Londra şubesi, İngiltere’nin başkenti ve en kalabalık şehrinde eğitimin yanı sıra öğrencilerine eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacak sosyal aktivite programı sunar. Her hafta değişen sosyal program, Londra’nın ünlü müze ve galerinin gezilmesi, tiyatro ve sinema gibi dünyaca ünlü tarihi ve turistik yerlere bir hafta sonu gezisi gibi gezi ve etkinlikleri içermektedir. Açılımı Diploma in English Language Teachingolan program, deneyimli İngilizce öğretmenleri için kariyerlerinde yeni adımlar atmak, becerilerini geliştirip yeni teknikler öğrenebilmeleri için ideal bir sertifika programıdır. Dünyanın her yerinden İngilizce öğretmenleri bu kursu alabilirler.
Turizm

LAL, Torbay, İngiltere
Agatha Christie'nin doğum yeri olan İngiliz Rivierası'nın tam kalbinde İngilizce öğrenin. Güneşin tadını çıkarabilir, gün içinde alışverişe çıkabilir, taze balıklar tadabilir, geceleri partilere katılabilirsiniz. Yenilenen Torbay İnglizce okulunda herkese göre bir şeyler var; Paignton’nın kumlu sahilleri, Brixham’ın balık limanı ve Torquay’ın kalabalık merkezi bunlardan yalnıca birkaçı. Torbay’ın içinde ve çevresinde, güzel manzara ve doğa sizi hipnotize edecektir. Ayrıca, İngiltere'de İngilizce'yi öğreneceksiniz. Ancak, kentsel yaşamı tercih ederseniz, Plymouth ve Exeter tarihi şehirlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dahası, Romalıları ve Jane Austen'i hayata geçirmek için Bath'a bir gün yolculuğa çıkabilirsiniz!

Bilgi İstek Formu
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim