Bugün 15 Aralık 2019 Pazar Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Yurtdışında Staj Olanakları
Yurtdışında Staj OlanaklarıTwin
Görülmesi ve yapması gereken çok şey olduğundan, İngiltere'nin özellikle de öğrenciler için Londra'nın en popüler turizm bölgesi olması şaşırtıcı değil.Modern sınıflar ve sosyal alanlar ile, Londra okulumuz öğrencilere hem ilgi çekici bir öğrenme ortamı hem de harika bir konum sunmaktadır. Londra benzersizdir ve okulumuzda okumak size Birleşik Krallık'ta yeni bir deneyimin tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

 

Program Adı

                     Tier 5 Mühendislik Stajı

Süre

16-48

Program ücreti ( Değişebilir)

1500$

Dil Seviyesi

IELTS 6.0

Maaşlı

+

Lokasyon

Londra

Açıklamalar

Son 12 ay içinde mühendislik fakültesinden mezun olma şartı

Embassy English - CES
Öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız yaptıkları iş konusunda son derece tutkuludur ve Embassy deneyiminiz boyunca size ilham kaynağı olacaklardır. Embassy English, en çok ödüllendirilen İngilizce dil okullarından biri olmaktan onur duymaktadır. 2015 yılında beş yıl Okullar Zinciri birincisi olarak Süper Yıldız Ödülü'ne layık görülen ilk küresel İngilizce dil okulu olmuştur.

1979'da kurulan CES, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce'yi öğreten 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2007 yılında CES, dört merkez veya daha az merkeze sahip olan “Avrupa'daki Yıldız İngiliz Dili Okulu” ödülüne layık görülmüş ve 2008 - 2011 yılları arasında her yıl aynı ödül için kısa listeye alınmıştır. CES, bu ödülü 5 yıl üst üste aday gösteren tek okuldur!

 

Program Adı

English in Action

Süre

En az 4 ve 8

Dil Eğitimi Süresi

En az 4

Program ücreti ( Değişebilir)

700-900$

Dil Seviyesi

B2 Upper Intermadiate

Maaşlı

-

Lokasyon

New York, San Francisco, San Diego

Açıklamalar

Satış- Pazarlama, Turizm, Hukuk, Moda, Yöneticilik, Gazetecilik, Web tasarım


Rennert
Deneyim, akademisyenler, imza metodumuz, küçük sınıflar ve kişisel dokunuş.

1973'ten beri Rennert, New York'ta dünyanın dört bir yanından on binlerce öğrenciye dil öğretiyor. Nitelikli ve özverili öğretmenlerimizle, sizi en heyecan verici Amerikan şehirlerinden olan New York ve Miami'nin gerçek dünyasına sokan Rennert Deneyimsel Yaklaşım (R.E.A.L.) öğrenme yöntemini kullanarak İngilizceyi hayata geçirir. İngilizce iletişim becerilerinizi profesyonel amaçlar doğrultusunda geliştirmek, bir Amerikan üniversitesine katılmak, seyahat etmek ya da uluslararası arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorsanız, Rennert bir programa ve ihtiyacınız olan uzmanlığa sahiptir!

 

Program Adı

Business English in Action

Süre

En az 4

Dil Eğitimi Süresi

En az 4

Staj yerleştirme ücreti ( Değişebilir)

980$

Dil Seviyesi

B2 Upper Intermadiate

Maaşlı

-

Lokasyon

New York, Miami

Açıklamalar

Satış, Pazarlama, Halkla İlişkiler, Mimarlık, Moda-Tasarım, IT ve Güzel sanatlar.


 

Bilgi İstek Formu
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim