Bugün 15 Aralık 2019 Pazar Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Avustralya Dil Okulları
Avustralya Dil Okulları

Avustralya’da ABD ve İngiltere’den sonra uluslararası öğrencilerin eğitim almak için tercih ettiği üçüncü ülkedir. 22.000 kurs ve 1100 enstitüsü bulunmaktadır. 7 üniversitesi ilk 100 sırlamasında yer almaktadır. En iyi 30 öğrenci şehrinden 5 i Avustralya’da bulunmaktadır. Üniversite Sistem Derecelendirmesinde 8. Sıradadır. Avustralya Devleti uluslararası öğrenciler için yıllık 200,000,000 $ burs sağlamaktadır. Avustralya üniversitelerinden mezun olmuş 2,500,000 kişi tüm dünyada önemli pozisyonlarda çalışmaktadır. Avustralya, yaşam koşulları ve öğrenciler için sunduğu imkanlarla bu tercihi hak eden bir ülkedir.

Avustralya’da İngilizce öğrenmek sadece sınıf içi eğitimlerle sınırlı kalmaz, devam ettiğiniz kurs, hayatın her alanında size yardımcı olur ve İngilizceyi günlük hayatınızda kullanmayı öğrenirsiniz. Avustralya’da İngilizce eğitimi hangi kursta nerede eğitim alırsanız alın yüksek bir kaliteye sahiptir, çünkü tüm kurslar devlet tarafından denetlenir ve kurslardan uluslararası öğrencilerin eğitim hakkına saygılı olması istenir.

Tüm bu olanaklarının yanı sıra İngilizce dil eğitimi alırken çalışabilir, work and holiday vizesi ile 1 yıla kadar Avustralya’da İngilizce dil becerilerinizi geliştirirken modern ve kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. Dil okulları ve Avustralya’da eğitim fırsatları için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Avustralya Dil Okulları

Brisbane

Cairns

Melbourne

Sidney


Fiyat Listeleri
Bilgi İstek Formu
Eğitim Programları
» Genel İngilizce Kursları
» Akademik Yıl Programları
» İş İngilizcesi
» EILTS Hazırlık Kursları
» TOEFL IBT Hazırlık Kursları
» Teacher Training Programları
» Sertifika Programları
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim