Bugün 13 Kasım 2019 Çarşamba Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Yaz Okulları > Amerika Yaz Okulları > LAL – Fordham University New York
LAL – Fordham University New York

Yaş sınırı : 13-18 Yaş
Yer :
Fordham University – New York
Tarihler :
02 Temmuz – 30 Temmuz 2015Okul Hakkında: 25 yılı aşkın süredir İngilizce öğrenmek isteyen yetişkin ve genç katılımcılara İngiltere, Malta, Güney Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri’nde dil kursları sağlayan LAL’in New York’ta bulunan yaz okulu programı Fordham Üniversitesi’nin Rose Hill kampüsünde faaliyet gösteriyor. Kampüs içinde bir metro durağı bulunuyor ve sözkonusu durak Yankee Stadyumu, Central Park ve 5.Cadde metro duraklarının da bulunduğu hat üzerinde yer alıyor. New York’un en merkezi noktası olan Manhattan, okula sadece 17 dakika mesafede.


Yaz Okulu Programı Hakkında:
Haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilen okulda sınıf mevcudu en fazla 15 kişi. Sabahtan öğleye kadar derslere giren öğrenciler, ders dışındaki zamanlarda çeşitli aktivitelere katılıyorlar. Sportif faaliyetlerin yanı sıra drama, film yapımı, fotoğrafçılık gibi sanatsal aktivitelerle birlikte dengeli bir program izleniyor. Her hafta bir tam gün ve üç yarım gün okul gezisi düzenleniyor. Gezilerde öğrenciler, Ellis Adası ve Özgürlük Anıtı, Empire State Binası, Times Meydanı, Soho gibi New York’un en popüler yerlerini görme fırsatını yakalıyor. Yaz okulu öğrencileri, ek bir ücret ödeyerek Baseball maçı veya Off-Broadway gösterisi gezilerine de katılabiliyor.


Konaklama ve Yemek:
Konaklama, kampüs içindeki okul yurdunda, özel banyoya sahip 1 veya 2 kişilik odalarda sağlanıyor. Odalar her hafta görevliler tarafından temizleniyor ve nevresimler değiştiriliyor. Hafta içi kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, hafta sonu ise brunch ve akşam yemeği okul kafeteryasında servis ediliyor.
 

LAL – Fordham University New York hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
 
Yaz okulu için yanınızda bulundurmanız gerekenler
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim