Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Yaz Okulları > Amerika Yaz Okulları > LAL – Lynn University – Boca Raton, Florida
LAL – Lynn University – Boca Raton, Florida

Yaş sınırı : 13-18 Yaş
Yer : Lynn University – Boca Raton
Tarihler : 01 Temmuz – 12 Ağustos 2015LAL Genel İngilizce kurslarından, Yaz Okullarına geniş bir yelpazade her yaştan İngilizce öğrenmek isteyenlere Amerka Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık (İngiltere), Güney Afrika ve Malta’da 25 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. LAL Yaz Okulları’nın ABD’deki 4 okulundan biri Boca Raton Florida’da bulunan Lynn University’nin kampusunde yer almaktadır.
Boca Raton, Florida’nın her mevsimin şehri olarak bilinmektedir. LAL Yaz Okulu, Atlantik Okyanusuna birkaç km uzaklıkta, Fort Lauderdale Hava Limanı’na 30 Dk, Miami Hava Limanı’na 1 saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Yaz Okulu Programı:
Öğrenciler yaz okulu boyunca haftada maksimum 15 kişilik sınıflarda haftada 20 ders İngilizce Eğitimi almaktadırlar. Bu derslerde öğrencilere dil bilgisi, kelime ve telaffuz bilgisi, konuşma pratiği dersleri verilir. Öğrenciler ders dışındaki zamanlarını yüzme, tenis, futbol, voleybol, basketbol gibi spor etkinliklerine katılabilir. Ders ve spor etkinliklerine ek olarak öğrenciler haftada 2 tam gün program dahilinde gezilere katılabilirler. Bu gezilerde öğrenciler, Everglades, Miami Seaquarium,Key West gibi yerleri görebilir, kumsal partilerine katılabilir ya da alış-veriş yapabilir. Bu ücretsiz gezilerin yanı sıra öğrencilerin katılabileceği gezilere örnekler şöyle olabilmektedir: Universal Orlanda Resort ($135), Walt Disney World Resort ($135), Seaworld ($135) vb.


Konaklama ve Yemek:
LAL Yaz Okulu Boca Raton’da öğrencileri için Lynn Universitesi kampusunde yurt konaklaması sunmaktadır. Lynn Universitesi’nin yurdu 4 kişilik paylaşımlı odalardan oluşmaktadır ve 100 kişilik kapasitesi vardır. Odalarda her öğrenci için özel bir kasa ve dolap bulunmaktadır ve banyo ve tuvalet odalarda bulunur. Odaların dışında öğrencilerin ortak kullanımları için oluşturulmuş televizyon ve öğrenci odaları bulunmaktadır. Öğrenciler ücreti karşılığında çamaşırlarını yıkatıp kurutabilirler. Nevresimler yurt tarafından sağlanır ve haftada bir değiştirilir, temizlik açısından öğrencilerin havlularını yanlarında getirmesi tavsiye edilir. Yurtta 24 saat boyunca güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Öğrenciler yurda kayıt yaptırdıklarında 20 Dolar karşılığında elektronik anahtarları kendilerine teslim edilir. Yurda varışlarında her öğrenciden, yurttan ayrılışta geri ödenmek üzere 100 Dolar Deposito ücreti alınır.


Havaalanı Transferi:

Öğrenciler Miami ya da Fort Lauderdale Havalimanı’na indikleri durumlarda havaalanı transferleri ücretsiz olarak okul tarafından sağlanmaktadır.
 

LAL – Lynn University – Boca Raton, Florida hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
 
Yaz okulu için yanınızda bulundurmanız gerekenler
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim