Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Yaz Okulları > Fransa Yaz Okulları > Centre International D’antibes - Atoll Juniors Horticole Kampus
Centre International D’antibes - Atoll Juniors Horticole Kampus

Yaş Sınırı : 13 – 17 Yaş
Yer : Fransa – Troissy
Konaklama : Yurt
Tarihler : 22 Mart – 31 Ekim 2015
Okul Hakkında: Antibes Fransa’nın güneydoğu sahil kasabasıdır. Ünlü Fransız şehirleri Nice ve Cannas arasında konumlanmıştır. Fransa’nın her bölgesinde bulabileceğiniz şık ve güzel kafeler, tarihi binalar’ın yanı sıra uzun ve temiz plajı ve yürüyüş alanları bulunmaktadır. Centre International D’antibes 90000 m2 alanda, sahile 10 dakika yürüme mesafesinde Antibes kasaba merkezine 2.5 km uzaklıkta kurulmuştur.

Yaz Okulu Programı Hakkında: Centre Internation D’antibes’te Fransızca dersleri hafta içi sabah 09:00—12:20 arasında yapılmaktadır. Haftalık 20 ve 26 saat seçenekleri bulunmaktadır. Öğleden sonraları ve haftasonları etkinlik ve gezilere ayrılmıştır. Bu etkinliklerin birçoğu ücretsiz olabilmekteyken, bazı özel kurslar da öğrencilerin tercihine bağlı olarak ücreti karşılığında programa dahil edilebilmektedir. Örneğin öğrenci haftalık ücreti karşılığında Golf Kursuna katılabilmektedir. Öğrenciler için haftasonu 1 tam gün Monaco ve Iles de Lerins bölgelerine gezi, haftaiçi 2 yarım gün Nice ve Cannas’a geziler düzenlenmektedir. Ayrıca öğrencilerin sosyaleşebilmeleri için herhafta krep veya barbekü partileri ve eğlence geceleri düzenlenmektedir.

Konaklama ve Yemek: Centre International D’antibes öğrencilerine hem aile yanı hem de yurt konaklama imkanı sunmaktadır. Aile yanı konaklamalarda öğrenci 2 kişilik odalarda konaklarlar ve ücrete 3 öğün yemek dahildir. Yurt konaklamalarında öğrenciler 2,3 ve 4 kişilik odalarda kalırlar. Ortak banyo ve tuvaleti kullanırlar. Öğrenciler kampus yemekhanesinde birlikte yemek yiyebilecekleri gibi kafeterya ve restauratlarda da yemek yiyebilirler.

Centre International D’antibes - Atoll Juniors Horticole Kampus hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişimm bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
 
Yaz okulu için yanınızda bulundurmanız gerekenler
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim