Bugün 13 Kasım 2019 Çarşamba Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Yaz Okulları > Fransa Yaz Okulları > Ecole des Roches - Normandy Yaz Okulu
Ecole des Roches - Normandy Yaz Okulu

Yaş Sınırı : 8 – 18 Yaş
Yer : Fransa – Normandy
Konaklama : Yurt
Tarihler : 14 Haziran – 14 Ağustos 2015
 

Süre

Başlangıç tarihi

Bitiş tarihi

3 hafta

14 Haziran

03 Temmuz

3 hafta

05 Temmuz

24 Temmuz

3 hafta

26 Temmuz

14 Ağustos

5 hafta

14 Haziran

17 Temmuz

5 hafta

21 Haziran

24 Temmuz

5 hafta

05 Temmuz

07 Ağustos

5 hafta

12 Temmuz

14 Temmuz

6 hafta

14 Haziran

24 Temmuz

6 hafta

05 Temmuz

14 Ağustos

9 hafta

14 Haziran

14 Ağustos

Yaz Okulu Programı Hakkında: Ecole des Roches yaz okulu programı öğrencilerine 3, 5, 6 ve 9 haftalık kurs seçenekleri sunmaktadır. Ecole des Roches’da sınıflar maksimum 15 kişiliktir ve öğrenciler Fransızca seviyelerine göre sınıflara yerleştirilir. Yaz okulu boyunca öğrenciler hafta boyunca 20 saat Fransızca dersleri alır, bu derslerde tanıtılmış 2 bölgeye kültürel ya da turistik seyahatlere katılırlar. Bu gezilerde öğretmenler ve gözetmenler mutlaka bulunurlar. Geziler Paris, Versay gibi kültürel ve turistik bölgelere yapılabildiği gibi Disneyland’a eğlenmek ve rahatlamak amacıyla yapılabilmektedir. Gezi ve derslerden arta kalan zamanlarında at binmek, yüzmek, tenis, voleybol, hentbol, dans gibi 20 farklı spor dalında etkinliklere katılırken, akşamları da takı yapımı, yemek pişirme, çömlek yapımı, resim çizmek gibi etkinliklerde kendilerini ifade etme şansı buluyor olurlar. Kurs sonunda bu çabaları Ecole des Roches tarafından bir sertifikayla ödüllendirilir.

Konaklama ve Yemek: Öğrenciler okulda bulundukları süre boyunca okul yurtlarında konaklıyor olurlar. Yurt odaları 2-8 yataklıdır ve her yurdun bir konaklama görevlisi, bir aşçısı, bir restoranı ve güvenliği bulunmaktadır. Kız ve erkek öğrenciler farklı yurt binalarında konaklamaktadır.

Ecole des Roches - Normandy Yaz Okulu hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
 
Yaz okulu için yanınızda bulundurmanız gerekenler
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim