Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Yaz Okulları > İngiltere Yaz Okulları > Bucksmore Education - Plumpton College
Bucksmore Education - Plumpton College

Tarihler : 23 Haziran 2015 – 11 Ağustos 2015
Yaş sınırı : 11 – 17
Yer : South Downs
Londra'ya uzaklık : 20 Dakika (trenle)
Konaklama : YurtPulmpton College, Brighton yakınlarında bir kasaba olan South Downs’da yer alır. Okul eğitim öğretim yılı boyunca Ziraat Okulu olarak hizmet verirken, yazın genç öğrenciler için bir yaz okuluna dönüşür. Ziraat okulu olmasından dolayı okulda çok sayıda tarım bahçesi, bir at çiftliği ve çeşitli hayvanlar bulunur.

Plumpton College yaz boyunca öğrencileri için 2 farklı yaş grubuna 2 farklı program seçeneği sunar. Bucksmore Summer 11-16 yaş arası gençlerin İngilizce öğrenirken, İngiltere’yi ve İngiliz kültürünü gezi ve aktivitelerle tanımasını amaçlamaktadır. Bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce Dersi alırken, 2.5 gün şehir gezisi yaparlar. Kurs sonunda Trinity Sınavlarına katılırlar. Kurs sonunda sunmak üzere kurs boyunca projeler hazırlar. Bucky Advanture Programı ise 13-17 yaş arası öğrenciler için Dil Okulu ile birlikte çeşitli spor dallarında belli etkinlikleri kapsar. Bu programda Bucksmore Summer programına ek olarak öğrenciler At biniciliği, Tırmanış, izcilik gibi konularda eğitim alır ve pratik yaparlar.


Konaklama
Öğrenciler Plumpton College’da kaldıkları süre boyunca okul yurtlarında konaklarlar. Yurt odalarının büyük bölümü tek kişilik odalardır. Kız ve erkek öğrenci yurtları ayrıdır. Bütün yemekler okulun yemekhanesinde birlikte yenilir. Gezi günlerinde öğle yemekleri öğrencilerin yanına paket halinde verilir.


Tesisler – Olanaklar
Spor Salonu, Kapalı Tırmanış Antrenman Duvarı, Açık Hava Spor ve Oyun Alanları.
Çiftlik, Hayvan Bakım Ünitesi


Geziler
Londra, Portsmouth, Canterbury. Leeds Castle. Brighton. Thorpe Park

 

Bucksmore Education - Plumpton College hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
 
Yaz okulu için yanınızda bulundurmanız gerekenler
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim