Bugün 21 Ekim 2019 Pazartesi Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > İş İngilizcesi
İş İngilizcesi

     

Business English (İş İngilizcesi) İş dünyasının profesyonelleri, kendilerini geliştirip çalıştıkları şirkette yükselmek isteyenler, işe yeni başlayanlar ve modern dünyanın rekabetçi iş ortamında yerini almak isteyen üniversite öğrencileri için mükemmel bir programdır. Bu program sayesinde iş hayatınız boyunca gereksinim duyacağınız İngilizce kullanabilme yeteneğini kazanacak, iş yazışmaları, iş görüşmeleri, raporlama, pazar araştırmaları, sunum teknikleri gibi pek çok konuda da gerçek uygulamalar yapma imkanı bulacaksınız. Bu eğitim programında kullanılan materyaller; gerçek durum incelemeleri, projeler, gerçek videolar ve iş-finans gazetelerinin makalelerini kapsamaktadır. Dilerseniz İş İngilizcesi programını özel ders olarak da alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanacak bu özel ders sistemi ile amacınıza çok daha çabuk ulaşabilirsiniz.
Yurtdışında İş İngilizcesi (Business English) programlarına katılabilmeniz için en az orta düzeyde İngilizce bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Business English ( Executive English) programı veren dil okulları, katılan öğrencilerin İngilizce düzeylerine göre farklı gruplar oluşturmakta, İngilizce seviyesi düşük olan öğrencilere, genel İngilizce ve iş İngilizcesi içeren özel programlar uygulanmaktadır. Özellikle İngiltere ve Amerika’daki dil okullarında yoğun olarak uygulanmakta olan bu programlara katılan öğrenciler uygulamalı eğitime tabi tutulmaktadır.

Business English almak isteyen öğrencilere aynı zamanda içeriğinde benzer konular bulunan sertifika ve diploma programlarını da incelemelerini önermekteyiz. Özellikle İngiltere’de yaygın olan “Business School” anlayışı içinde, dileyen öğrenciler bu alandaki çeşitli diploma ve sertifika programları ile çok daha zengin içerikli bir eğitim alabilirler.

Sizin ihtiyacınıza en uygun programı keşfedebilmemiz için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu
Eğitim Programları
» Genel İngilizce Kursları
» Akademik Yıl Programları
» İş İngilizcesi
» EILTS Hazırlık Kursları
» TOEFL IBT Hazırlık Kursları
» Teacher Training Programları
» Sertifika Programları
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim