Bugün 21 Ekim 2019 Pazartesi Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Genel İngilizce Kursları
Genel İngilizce KurslarıGenel İngilizce Kursları, yeni bir dil öğrenmek ya da kişisel, eğitim, iş sebeplerinden dolayı mevcut dil bilgisini ve yeteneğini geliştirmek isteyenler için tasarlanmaktadır. Programın temel amacı İngilizce öğrenmek isteyen kişinin hedefleri doğrultusunda eğitim alması ve hangi seviyede başlarsa başlasın İngilizce dil becerilerini taşıyabileceği en üst seviyeye taşıyabilmesidir. Bu kurslarda haftalık olarak dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri verilir ve öğrencinin aktif katılımı istenir.

Haftalık ders saati okuldan okula değişmekle birlikte her okulun öğrencileri için hazırlamış olduğu Standart (18 -20 Saat) ve Yoğun (24-30 saat) Kurs Program seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca kimi okullar Öğleden Sonra Programları ile öğrencilerine esnek çalışma programları da sunmaktadır. Kurslar genellikle her Pazartesi başlamaktadır. Öğrenciler ders saatleri dışında okulların kütüphane, bilgisayar ve çalışma salonları, kafeterya gibi fiziksel olanaklarından; gezi, üniversite - kariyer danışmanlık merkezi gibi sosyal imkanlarından yararlanabilirler.

Dersler sınıf ortamında yapılmakta olup, sınıf mevcudu okuldan okula değişmekle birlikte hiçbir okulda 16’yı aşmamaktadır. Programlara katılım süresi ülkeden ülkeye ve okuldan okula değişmekle birlikte 1 haftadan 1 yıla kadar dilediğiniz süre boyunca Genel İngilizce Kursları’na devam edebilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
Eğitim Programları
» Genel İngilizce Kursları
» Akademik Yıl Programları
» İş İngilizcesi
» EILTS Hazırlık Kursları
» TOEFL IBT Hazırlık Kursları
» Teacher Training Programları
» Sertifika Programları
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim