Bugün 15 Aralık 2019 Pazar Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > İngiltere Dil Okulları
İngiltere Dil Okulları

İngiltere, her yıl 600.000 uluslararası öğrenciyi İngilizce dil becerisi edinmesi, geliştirmesi veya mükemmelleştirmesi için ağırlamaktadır. İngiltere’nin başlıca tercih sebebi her yaş ve her seviye için eğitim programlarının bulunmasıdır. Kariyeriniz, eğitiminiz ya da sadece eğlenmek için bir dil kursuna katılabilmeniz mümkündür. İngiltere’de İngilizce öğrenmek eğlencelidir ve kişinin aktif katılımını sağlar. Sınıflarda oyunlar oynanır, problemler çözülür ve tartışmalar gerçekleşir. İngilizce öğrenirken eğlenirsiniz ve sıkılmazsınız. İngiltere’de devam edebileceğiniz tüm kurumlar British Council tarafından akredite edilmiştir ve yüksek kaliteli öğretim ve konaklama sağlanır.

İngiltere’yi keşfetmeye başladığınızda etrafınızda devamlı anadili İngilizce olan insanlar olacak ve böylece günlük hayatta İngilizce pratik yapabileceksiniz. Dil becerilerinizin kısa sürede fazlasıyla geliştiğini göreceksiniz.

Londra, Cambridge, Oxford, Brighton ve Bournemouth uluslararası öğrencilerin başlıca tercih ettiği şehirlerdir. Çalıştığımız tüm okullar British Council onaylıdır. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ve danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
İngiltere Dil Okulları
 

Bournemouth

Brighton

Cambridge

Edinburgh

Londra

Oxford

Diğer Şehirler


Fiyat Listeleri


Bilgi İstek Formu
Eğitim Programları
» Genel İngilizce Kursları
» Akademik Yıl Programları
» İş İngilizcesi
» EILTS Hazırlık Kursları
» TOEFL IBT Hazırlık Kursları
» Teacher Training Programları
» Sertifika Programları
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim