Bugün 16 Temmuz 2019 Salı Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Sertifika ve Diploma > Sertifika & Diploma - Amerika > Intrax International Institute
Intrax International Institute

Intrax International Institute,Chicago, San Francisco, San Diego ve Vancouver'de bulunan okul merkezlerinde yılda 8000'den fazla öğrenciye İngilizce dil eğitimi ve sertifika programları verilmektedir. Okul Amerika’da ACCET tarafından akreditedir ve resmi TOEFL merkezidir.

Intrax, Professional Certificate in Business & Management (PCBM) adında bir sertifika programı sunar. İş hayatındaki becerileri artırmak ve aynı zamanda İngilizce iletişim yeteneklerini geliştirmek isteyen adaylar için bu program çok uygun bir tercih olacaktır.

“MBA-Style” sunulan program 4 haftayı kapsayan 3 modülden oluşmaktadır ve toplam 13 haftadan oluşmaktadır. Bu modüller Business Communication, Business Management ve Business Marketing’dir. Deneyimli profesyoneller tarafından sunulan derslerin yanı sıra grup çalışmalarına da önem verilmektedir. Bu program Business English ile karıştırılmamalıdır çünkü PCMB içeriği bakımından, Amerika’da MBA yapmak isteyen adaylar için hazırlık niteliği taşıyan profesyonel bir programdır. İsteyen adaylar bunu takiben okulun sunduğu maaşsız staj programına da katılabilirler. İngilizcesi yeterli olmayan adaylar, okulda İngilizce eğitimi aldıktan sonra bu programa başlayabilirler.


Sertifika Modüller Ücreti
İş Hayatında İletişim Kültürlerarası İletişim, İş Raporları Geliştirme ve Araştırma Sunum / Müzakere Becerileri, İş Yazışmaları
1 Modül 1.500 $
2 Modül 2.700 $
3 Modül 3.800 $
 
İş Yönetimi Pazarlama ve Satış, Girişimcilik, Global İş Stratejileri, Organizasyona Dayalı Liderlik
1 Modül 1.500 $
2 Modül 2.700 $
3 Modül 3.800 $
 
İşletme ve Pazarlama Satış Yönetim ve Pazar Araştırması, Uluslararası Pazarlama
Stratejileri, Markalaşma ve Reklamcılık

1 Modül 1.500 $
2 Modül 2.700 $
3 Modül 3.800 $
 
 

Kanada Sertifika ve Diploma Programları

Kanada sertifika ve diploma programları kolejler, enstitüler ve üniversiteler aracılığıyla sunulur. Genellikle mesleki ağırlıklı olan Kanada sertifika ve diploma programları, ülkenin kalifiye işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanmış ve iş piyasasında saygınlığı olan programlardır.

Kanada sertifika ve diploma programlarının diğer bir önemli özelliği ise mezunlarına ilgili alanlardaki akademik programlara geçiş imkânı sağlamalarıdır. Mezun öğrenciler hemen iş hayatına atılabilecekleri gibi dilerse eğitimlerine üniversite programlarına katılarak da devam edebilirler.

Kanada sertifika ve diploma programlarını tercih edenler lisans programları yerine belirli bir konuda 3 ay - 2 yıl arasında öğrenim görerek meslek edinmek isteyen kişilerden oluşuyor.

Intrax International Institute hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim