Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Kanada Dil Okulları > Montreal Dil Okulları > ILSC - Montreal
ILSC - Montreal

ILSC - Montreal Hakkında

1991 yılında kurulan ILSC okulları Kanada’nın üç büyük kenti Montreal, Vancouver ve Toronto’da bulunur. Montreal, Kanada’nın hem İngilizce hem Fransızca konuşulan bir şehirdir ve bu avantaj okula da yansımıştır. Bu merkezde İngilizce veya Fransızca dillerinden istediğiniz bir tanesini öğrenebilirsiniz. Okulda her düzeyde İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca kapsamlı seçmeli dersleri ve sunulan çeşitli programları ile katılımcıların her türlü ihtiyaçlarına faydası dokunabilecek bir program yapısına sahiptir. Okulun en önemli özelliklerinden bir tanesi ise öğrencilerine problemlerinde yardımcı olabilecek ve onların anadillerin konuşan uluslararası bir danışmanlık sistemine sahip olmasıdır. İngilizce öğretmenlerinin hepsi ise TESL sertifikalı ve üniversite mezunudur. Kolej ve ileri düzey mesleki eğitim hedefleyen öğrenciler için ise okulun Greystone College ile partner olması ayrı bir avantaj sağlar. Gerekli İngilizce eğitimlerini ILSC’de tamamlayan öğrenciler daha sonra isterlerse Greystone College programlarına da devam edebilmektedir.

ILSC Motreal, şehrin göbeğindeki 38 sınıf, 2 bilgisayar laboratuvarı ve kafeteryası ile öğrencilerini yeni dönemlerde de beklemeye devam etmektedir.

 

Kanada Dil Okulları Fiyat Listeleri için tıklayınız.

ILSC - Montreal hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
Montreal Dil Okulları
» ILSC - Montreal
» Sprachcaffe - Montreal
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim