Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Kanada Dil Okulları > Calgary Dil Okulları > Sprachcaffe - Calgary
Sprachcaffe - Calgary

Sprachcaffe - Calgary Hakkında

Sprachcaffe Calgary Kuzey Amerika ağı dil okullarının bir parçasıdır. Calgary, hayalinizdeki Kanada'dır, dağlar ve doğa ile çevrilidir ayrıca samimi insanlarla doludur. Okul şehir merkezinin göbeğinde kurulmuştur ve 10 yılı aşkın süredir burada faaliyet göstermektedir. Calgary, büyük şehirler olan Banff, Edmonton, Whistler ve Vancouver gibi merkezi yerlere yakındır. Burası 'dil, kültür, macera' için ideal bir yerdir. Calgary'deki en önemli noktalara, yürüyerek ya da şehir merkezindeki toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Okulun ilk günü yapılacak seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. Sprachcaffe Calgary’de dersler pazartesiden cumayadır ve resmi tatillerde kurs yoktur. Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika almaktadır.

Calgary'deki Sprachcaffe’de başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizce kursları sunulmaktadır. Kursun süresini ve yoğunluğunu da seçebilirsiniz. Sprachcaffe İngilizce kurslarında bir kaç haftalık ya da birkaç aylık eğitim alabilirsiniz! Başlangıç seviyesi haricinde sunulan tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır.
Sprachcaffe Calgary öğrencilerine aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır.

 

Kanada Dil Okulları Fiyat Listeleri için tıklayınız.

Sprachcaffe - Calgary hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
Calgary Dil Okulları
» Global Village - Calgary
» Sprachcaffe - Calgary
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim