Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Amerika Dil Okulları > San Francisco Dil Okulları > Embassy English - San Francisco
Embassy English - San Francisco

Embassy English - San Francisco Hakkında

Embassy English, 30 yıldır Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ana dili İngilizce olan ülkelerde eğitim vermektedir. Eğitim standartları ve kalitesiyle ACCET, NYSED (New York State Education Department), NYESA (New York English Schools Association), National PONSI (National Program on Non-Collegiate Sponsored Instruction) üyesidir. Embassy English okullarında son derece modern dizayn edilmiş binaları ve sınıfları ile rahat bir çalışma ortamı sunulmaktadır. ‘ Akıllı Tahta’ teknolojisi, dayanaklı kitap ve materyalleri ve son model bilgisayar teknolojisi ile düzenlenmiş çalışma ortamları sayesinde, öğrenciler daha verimli bir çalışma ortamında eğitim almaktadırlar.

San Francisco Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler ve canlı şehirlerinden biridir. Embassy English San Francisco Dil okulu şehir merkezinde, çağdaş tesislere sahip, restore edilmiş binasında hizmet vermeye devam etmektedir. Okul binası tüm Embassy Okullarında olduğu gibi internet erişimine, akıllı tahtalara ve üniversite danışmanlık ofisine sahiptir.
Öğrenciler Embassy English San Francisco’da Yoğun İngilizce Programlarına, İş İngilizcesi Programlarına, Sınav Hazırlık Kurslarına ve Akademik Yıl Programlarına katılabilirler.

Embassy San Francisco öğrencilerine Aile yanı ve Yurt Konaklama seçenekleri sunmaktadır.

 

Amerika Dil Okulları Fiyat Listeleri için tıklayınız.

Embassy English - San Francisco hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak içiniletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
San Francisco Dil Okulları
» Embassy English - San Francisco
» Stafford House - San Francisco
» LSI - San Francisco Berkeley
» St. Giles - San Francisco
 
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim