Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Amerika Dil Okulları > New York Dil Okulları > LSI - New York
LSI - New York


LSI - New York Hakkında

LSI, 40 yılı aşkın bir süredir başarılı bir şekilde 8 Ülkede, 13 farklı okulda öğrencilerine eğitim vermektedir. LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. LSI New York SoHo’da Metropolitan College of New York’un Manhattan Kampüsünde Ticaret Bölgesi’nin hemen yanında konumlanmıştır. LSI New York bünyesinde öğrenciler kütüphane, öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimli 40’tan fazla bilgisayarıyla iki bilgisayar salonunu kullanabilir. LSI New York’un MCNY’nin kampüsünde bulunması öğrencilerin Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle tanışıp, kaynaşmasına olanak verir.
LSI New York öğrencilerine Aile Yanı ve Öğrenci Yurdu konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler Aile yanında Manhattan içinde ve dışında bulunan aile evlerini tercih edebilirler. Öğrenci yurdu YMCA bünyesinde bulunur ve tek kişilik ve paylaşımlı oda seçenekleri bulunur.

LSI New York, öğrencilerine Genel İngilizce Kursları, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Akademik Yarı Yıl Programları, TOEFL/ Cambridge Sınavlarına hazırlık, Birebir İngilizce, Kulüp 50+ programları sunmaktadır.

LSI Dil Okulları’nın ABD’deki diğer okulları
LSI – Boston
LSI – San Francisco / Berkeley
LSI – San Diego

 

Amerika Dil Okulları Fiyat Listeleri için tıklayınız.

LSI - New York hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak içiniletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
New York Dil Okulları
» Embassy English - New York
» International House - New York
» LSI - New York
» St. Giles - New York
» Sprachcaffe - New York
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim