Bugün 19 Haziran 2019 Çarşamba Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > İtalya Dil Okulları
İtalya Dil Okulları

İtalya hem Akdeniz ülkesi olma özelliğiyle hem de tarih kokan sokaklarıyla yurt dışı gezileri için öncelikli yerlerden. Sanatla yaşamın uyumunun en estetik şekliyle yaşandığı, sokak ve mekanlarına, moda alanındaki iddiasına, otantik tarifleri kaybolmamış yerel tatlarına ve Akdeniz ruhunu katıksız haliyle paylaşan eğlenceli, hayattan keyif alan insanların yaşadığı bir ülke.İtalya Avrupa’nın güneyinde bulunan bir Akdeniz ülkesi. Batı kıyısı Akdeniz’e ve doğu kıyısı Adriyatik’e bakıyor. Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya kuzeyde komşu ülkelerini oluşturuyor. Dünyadaki birçok ülkenin toplamından daha çok sanat eserine sahip, felsefenin modayla, sanat tarihinin sokakla yapmacıksız bir şekilde el ele verdiği, kahve kokusunungünlük hayatı renklendirdiği doyum olmaz bir ülke İtalya.

Özellikle tasarım, mimarlık ve moda bölümleri ile dünyaca ün yapmış üniversiteler İtalya'dadır. İtalya'da üniversite programları 3 yıl sürer. Eğitim dilleri İngilizce veya İtalyancadır. Master programları ise 1 veya 2 yıl sürer. Bunların yanı sıra uzun dönem ve kısa dönem sertifika programları ve dil okulları İtalya'da eğitim için seçilen programlardandır.

İtalya Dil Okulları

														
Florence
Milano

Fiyat Listeleri

 
Bilgi İstek Formu
Eğitim Programları
» Genel İngilizce Kursları
» Akademik Yıl Programları
» İş İngilizcesi
» EILTS Hazırlık Kursları
» TOEFL IBT Hazırlık Kursları
» Teacher Training Programları
» Sertifika Programları
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim