Bugün 13 Kasım 2019 Çarşamba Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Yeni Zelanda Dil Okulları
Yeni Zelanda Dil Okulları

Güney Büyük Okyanus’da yer alan, son dönemde artan turizm talebi nedeniyle turistik yerleri ile ön plana çıkmaya başlayan Yeni Zelanda, Avustralya’nın 1.500 kilometre kadar güney doğusunda yer alıyor. Bin yılı aşkın süredir varlıklarını sürdüren, özgür ruhlu ve savaşçı Maoriler'in, Uzun Beyaz Bulutların Ülkesi anlamına gelen Aotearoa adını verdikleri Yeni Zelanda, Büyük Okyanus'un en güzel ada ülkelerinden bir tanesi.

Yeni Zelanda her yıl 100 binin üzerinde uluslararası öğrenciyi ağırlarken, geniş yelpazedeki lisans ve lisansüstü programları ve dünya standartlarında eğitim veren üniversiteleri ile göz doldurur. Yeni Zelanda eğitim sistemi, İngilizler tarafından kullanılan sistemle aynı formattadır. Ülkede resmi dilin İngilizce olması, sadece dil eğitimi ya da İngilizcelerini geliştirmeye çalışanların bile Yeni Zelanda’yı tercih etmelerine sebeptir. Ülkedeki uluslararası tanınırlılığa sahip üniversitelerde öğrenim görmek istiyorsanız, çoğu üniversitenin iki döneme sahip olduğunu söylemekte fayda var.


Yeni Zelanda Dil Okulları

Auckland

Embassy English

Embassy Auckland, yoğun bir çalışma merkezidir ve Auckland şehir merkezinde elverişli bir konumda yer almaktadır. Bu sahil kenti sunduğu tüm görülmesi gereken yerlere ve cazibe merkezlerine yakındır. Yeni Zelanda'nın güzel manzarasını keşfederken İngilizce hedeflerinize ulaşmaya karar verirseniz, Embassy Auckland tam size göre!

LSI

Yeni Zelanda'da İngilizce öğrenin ve rahat bir yaşam tarzı ile yeryüzündeki en muhteşem manzarayla dost canlısı ve hareketli bir ülkede yaşama şansı elde edin. Şehirlerinin kültüründen ve karmaşasından görkemli dağlarına, yeşil kırsalına ve muhteşem sahil şeridine, Yeni Zelanda, bir dili yaşamak ve öğrenmek için dünyanın en iyi yerlerinden biridir.LSI’nın Yeni Zelanda’daki dil okulu, Yeni Zelanda’nın en büyük şehri olan Auckland’ın tam kalbinde merkezi bir konuma sahiptir. Okul, güncel dil öğrenme teknolojileri ile tam donanımlıdır ve güler yüzlü, bilgili personel ve harika öğrenci olanaklarına sahiptir. İdeal konumumuz, öğrencilerimizin bu muhteşem şehrin ve çevresinin sunabileceği her şeye kolayca ulaşabilmeleri anlamına gelir.

Fiyat Listeleri
Bilgi İstek Formu
Eğitim Programları
» Genel İngilizce Kursları
» Akademik Yıl Programları
» İş İngilizcesi
» EILTS Hazırlık Kursları
» TOEFL IBT Hazırlık Kursları
» Teacher Training Programları
» Sertifika Programları
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim