Bugün 21 Kasım 2019 Perşembe Hakkımızda Öğrenci Görüşleri Sıkça Sorulanlar Bizi Takip Edin
 

 
Ana sayfa > Dil Okulları > Kanada Dil Okulları > Vancouver Dil Okulları > St Giles - Vancouver
St Giles - Vancouver


St Giles - Vancouver Hakkında

St Giles Vancouver, 2006 Eylül ayında Kanada’nın köklü okullarından Canadian Business English Institute (CBEI) ile birleşmiştir. Dil eğitimi alanında 50 yıllık deneyime sahip olan St Giles’ın, Ingiltere ve Amerika’da da dil okulları bulunmaktadır.

St Giles Vancouver okul binası şehir merkezine ve hareketli bir cadde olan Robson Street’e yürüme mesafesindedir. Vancouver sahiline, deniz otobüslerine ve dünyaca ünlü Stanley Park’a yakındır. Profesyonel ve sıcak bir ortamı olan okulda sınıflar konforlu ve moderndir. Kablosuz internet bağlantısı, özel eğitim merkezi, bir kütüphane, öğrenci salonu ve internet kafenin de içinde bulunduğu bir kafeterya mevcuttur.

Okulun eğitim programları içerisinde Genel İngilizce, 24 hafta ve üstü eğitimler için uygun fiyatlı akademik yıl kursları, Cambridge, IELTS, TOEFL sınav hazırlık kursları ve iş İngilizcesi kursları verilmektedir. Genel İngilizce kursları her Pazartesi başlamaktadır. Akademik yıl kursları yıl boyunca her ay başlamaktadır ve iş İngilizcesi, sınav hazırlık dersleri de içerir.

 

Kanada Dil Okulları Fiyat Listeleri için tıklayınız.

St Giles - Vancouver hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak içiniletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu
Vancouver Dil Okulları
» Eurocentres - Vancouver
» Global Village - Vancouver
» ILAC - Vancouver
» ILSC - Vancouver
» King George International College
» LSI - Vancouver
» Sprachcaffe - Vancouver
» St Giles - Vancouver
Eduworld © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Kurumsal | Akademik Programlar | Sertifika ve Diploma | Dil Okulları | Yaz Okulları | Vize Danışmanlık | İletişim